MEDI-SPA.CZ

+420 466 860 661  | rezervace@medi-spa.cz

LÉČEBNÉ POBYTY

Ať už si vyberete kterýkoli z naší nabídky pobytů, dočkáte se vždy osobního přístupu, naprostého soukromí resort Medical Spa. Klidné prostředí je zaručeno tím, že sem nemá přístup veřejnost. Resort Medical Spa nabízí zcela nové, prostorné pokoje vysokého standardu, širokou škálu léčebných procedur kombinující tradiční léčebné procedury s wellness prvky, moderními rehabilitačními postupy, nutričním poradenstvím a neinvazivní estetickou péčí s prvky anti-agingu. Ke všem týdenním pobytovým balíčkům máte možnost dokoupit si screeningové vyšetření.

Léčebná minirekondice

Cítíte, že už si potřebujete oddechnout či restartovat svůj unavený organismus, ale nemáte moc volného času? Rozumíme vám, připravili jsme pro vás 3denní léčebný pobyt zaměřený na celkovou regeneraci.

3 DNY / 2 NOCI

Restart pro zdravotníky

Dva roky v první linii pandemie COVID-19 představují nesmírnou fyzickou i psychickou zátěž. Přijeďte si užít speciální pobyt pro zdravotní personál, který je v souladu s mimořádným dotačním programem.

3 DNY / 2 NOCI

Manager

Máte náročné povolání, nedostatek času pro sebe, za to spoustu stresu? Nejlepším řešením je dát si a nabrat novou energii a vitalitu pod dohledem našich profesionálů. 

4 DNY / 3 NOCI

Malý léčebný pobyt

Cítíte se unavení z práce či každodenního shonu? Sníte o pár volných dnech, během nichž si budete moci opravdu odpočinout a nechat se hýčkat? Právě pro vás je určen 5denní léčebný lázeňský pobyt.

5 DNÍ / 4 NOCI

Medical Spa pro ženy

Občas se říká, že ženy jsou silnější než muži. Spousta žen to dokazuje tím, jak zvládají kombinovat kariéru s péčí o partnera a rodinu. Často pak ale ženám nezbývá čas pro sebe, což se negativně odráží na jejich zdravotním stavu.

8 DNÍ / 7 NOCÍ

Rekondiční kúra po COVIDU-19

Prodělali jste Covid-19 a stále se necítíte fit? Nejste zdaleka sami. Vrátit se do formy vám pomůže pobyt speciálně vytvořený našimi lázeňskými lékaři na doléčení a rehabilitaci po prodělaném onemocnění Covid-19.

8 DNÍ / 7 NOCÍ

Medical Spa pro muže

Ani nejtvrdším mužům se zdravotní problémy nevyhýbají. Dvojnásob to platí v dnešní zrychlené době plné stresu a psychického vypětí. Proto je nutné občas zpomalit a dopřát si pár dní odpočinku.

8 DNÍ / 7 NOCÍ

Lázně na míru

Lidé jsou výjimeční. O klientech Medical Spa to platí dvojnásob. Proto si zakládáme na osobním a individuálním přístupu k vám. Chápeme vaše potřeby a požadavky a rádi se jim přizpůsobíme. 

8 DNÍ / 7 NOCÍ

Medical Wellness

Máte rádi opravdový luxus a špičkové služby? To nás těší, protože my je nabízíme. Tento luxusní lázeňský program v sobě propojuje tradiční lázeňskou péči s využitím přírodních zdrojů.

8 DNÍ / 7 NOCÍ

Léčebná lázeňská péče

Omezuje vás při pohybu bolest? Jsme připraveni vám pomoci. Připravili jsme tradiční lázeňský program zaměřený na léčbu pohybového aparátu. Každý klient je ale unikátní a má specifické potíže, proto klademe maximální…..

8 DNÍ / 7 NOCÍ

Bohdanečská rekondiční kúra

Nemůžete kvůli bolestem sportovat, pracovat, nebo už skoro ani chodit? Dovolte nám, abychom vám pomohli. Program je určen klientům s momentálními i přetrvávajícími problémy pohybového aparátu, na který jsme…

8 DNÍ / 7 NOCÍ

Medical Spa „VITALITA“

Pandemie Covid-19 ukazuje nezastupitelnou roli vitamínu D, který je nezbytně důležitý pro normální fungování lidského těla, naši imunitu a prevenci chorob včetně Covidu-19. 

8 DNÍ / 7 NOCÍ

Speciální program na artrózu kloubů

Atróza kloubů je nepříjemné, bolestivé a omezující onemocnění, které trápí spoustu lidí. Řada z nich přitom neví, že existují účinné způsoby pomoci. My je známe.

10 DNÍ / 9 NOCÍ

Speciální program pro bolavá záda

Bolest zad trápí spoustu lidí od seniorů přes manažery až po špičkové sportovce. Může mít různé příčiny, ale vždy velmi snižuje kvalitu života. Žijeme ale jen jednou, proto jsme pro vás sestavili speciální léčebný pobyt….

10 DNÍ / 9 NOCÍ

Letní dovolená v Medical Spa

Dejte své dovolené nový rozměr a objevte kouzlo jedinečné lázeňské péče s výbornými službami, pestrou stravou a krásnou přírodou v prémiovém resortu Medical Spa v Lázních Bohdaneč.

7 DNÍ / 6 NOCÍ