MEDI-SPA.CZ

+420 466 860 661  | rezervace@medi-spa.cz

WELLNESS POBYTY

Ať už si vyberete kterýkoli z naší nabídky pobytů, dočkáte se vždy osobního přístupu, naprostého soukromí resort Medical Spa. Klidné prostředí je zaručeno tím, že sem nemá přístup veřejnost. Resort Medical Spa nabízí zcela nové, prostorné pokoje vysokého standardu, širokou škálu léčebných procedur kombinující tradiční léčebné procedury s wellness prvky, moderními rehabilitačními postupy, nutričním poradenstvím a neinvazivní estetickou péčí s prvky anti-agingu. Ke všem týdenním pobytovým balíčkům máte možnost dokoupit si screeningové vyšetření.

Lázně na zkoušku

Nejlepší odpočinek si užijete v našem resortu. Nevěříte? Vyzkoušejte si to. Program pobytu Lázně na zkoušku je navržen pro váš ideální odpočinek během 3 dnů.

3 DNY / 2 NOCI

Wellness rozmazlování

Potřebujete si vydechnout, nebo si chcete užít pár pohodových dní? Dopřejte si příjemné rozmazlování během lázeňského wellness pobytu. V průběhu čtyř dnů si odpočinete ve finské sauně a parní kabině..

4 DNY / 3 NOCI

Wellness s vůní perníku

Medical Spa Lázně Bohdaneč najdete jen pár kilometrů od Pardubic, tedy města perníku. Prakticky odevšad tak máte dost blízko, abyste si mohli přijet užít 4denní relaxační pobyt speciálně připravený pro….

4 DNY / 3 NOCI

Dokonalé potěšení

Máte před sebou pár volných dní a přemýšlíte, jak nejlépe je strávit? Nebo toužíte po opravdovém relaxu bez kompromisů? Rozumíme vám a právě pro vás jsme připravili speciální wellness pobyt…

5 DNÍ / 4 NOCI

Zadáno ženám

Každá žena si zaslouží dopřát si někdy čas jen pro sebe. A ten musí být speciální. Proto jsme připravili pobyt věnovaný speciálně ženám, který nabízí odpočinek, relaxaci a kosmetickou péči.

6 DNÍ / 5 NOCÍ