MEDI-SPA.CZ

+420 466 860 661  | rezervace@medi-spa.cz

Představujeme vám prémiový resort Medical Spa

Představujeme vám prémiový resort Medical Spa

Donedávna bylo městečko nedaleko Pardubic synonymem pro zdejší léčebné lázně, jejichž tradice se datuje už od konce předminulého století. Klientela se v novodobé historii rekrutuje většinou z řad pojištěnců zdravotních pojišťoven, kteří si zde léčí problémy pohybového a nervového aparátu, pooperační a poúrazové stavy.

Moderní propojení léčby a wellness

Z původního lázeňského areálu se nově zcela oddělil nový prémiový resort Medical Spa, který začíná nabízet unikátní soubory služeb a produktů počínaje vstupním screeningem, diagnostikou a stanovením léčebných a rehabilitačních postupů „privátním“ lékařem, které jsou v rámci pobytu klienta v resortu přímo realizovány pomocí unikátních metod a moderní přístrojové technologie. Součásti jsou i oblíbené wellnessové procedury. Zanedlouho budou pro klienty otevřeny prostory, kde se budou poskytovat nové služby. První z nich bude fototerapie a druhou novinkou bude Fitness Medical Spa s nabídkou moderních metod skupinové a individuální rehabilitace pod dohledem zkušeného trenéra.

Pokoje vysokého standardu, unikátní procedury

Do resortu nemá přístup veřejnost ani klienti sousedících léčebných lázní. Klientům resortu je tak zajištěn klid a pohodlí, ale i dnes aktuální protiepidemická bezpečnost. Hlavní budova resortu, dříve provozovaná léčebnými lázněmi, prošla v poslední době nákladnou modernizací pokojů i celé ubytovací části, vstupní haly a balneoprovozu za více než 13 mil. Kč.  V zimní provozní přestávce bude vytvořeno další oddělení balneoprovozu, které splní požadavky náročné klientely. Investiční náklady se odhadují na 25 mil. Kč. Služby v prémiovém resortu nejsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění.

Zkrátka nepřicházejí ani klienti léčebných lázní. I v této části areálu došlo k úpravám. Modernizuje se provoz vodoléčby a slatinných zábalů. Byly vybudovány nové prostory pro odpočinek mezi procedurami a lázeňský klub. Stávající kavárna/Lázeňské lahůdky byla rozšířena, vybudována venkovní terasa s posezením, která bude pro letní měsíce zvětšena, postupně se upravuje část navazujícího vnitroparku. I zde se postupně proinvestuje nemalá částka – cca 2 mil. Kč.

Individuální přístup pro řešení specifických potíží

Zdejší léčebné lázně akcentují především kvalitu a účinnost léčebně rehabilitační péče, tomu je uzpůsobeno i uspořádání areálu a rozsah služeb, které určitým způsobem diktují zdravotní pojišťovny. Hrdými výsledky lázní jsou léčebně rehabilitační dopady na kondici klientů, kteří po čtyřech týdnech pobytu lázně opouštějí. Klienti lázní, kteří do léčebných lázní přijíždějí za odpočinkem na jakousi formu dovolené dotované zdravotními pojišťovnami, by ale měli spíše zamířit do zmíněného prémiového resortu Medical Spa, kde kromě diagnosticko léčebného rozměru najdou příjemný relax, kvalitní gastronomické služby a prostředí.

Konzultace klienta s lékařem v prémiovém resortu Medical Spa
Konzultace klienta s lékařem v Léčebných lázních Bohdaneč

Je však možné služby kombinovat. Pojištěnci přijíždějící do léčebných lázní si mohou za doplatek zajistit ubytování, stravování a část léčebně rehabilitačního programu v prémiovém resortu. Vítají to zejména klienti, kteří preferují jednolůžkový pokoj, rautovou formu stravování či klid a unikátní doplňkový program procedur.

Ve východočeském městě Lázně Bohdaneč, mimochodem pohodlně dostupném po D11 i z Prahy, se nyní nabídka, jak pečovat o své zdraví a jak najít místo pro zdravý odpočinek, podstatně rozšířila a posunula v kvalitě. Zájem klientů potvrzuje správnost této cesty.