MEDI-SPA.CZ

+420 466 860 661  | rezervace@medi-spa.cz

ESTETIKA

Celosvětově vyhledávaný koncept kosmetické značky BIODROGA nabízí kompletní řadu produktů pro různé typy pleti a jejich individuální potřeby. Zkrášlující procedury s propracovanými masážemi jsou vysoce koncentrovanou péčí, která dodá pleti novou sílu a energii s okamžitě citelnými a viditelnými výsledky proti stárnutí. Bez ohledu na to, zda se potýkáte s vráskami, suchostí, citlivostí nebo nepravidelnostmi, BIODROGA má řešení, které vaši pleť obnoví a dopřeje jí zdravý a jasný vzhled. 

Křišťálová masáž obličeje s maskou

Procedura s čistými křišťály je královskou péčí pro pokožku obličeje, krku i dekoltu a také oázou klidu a relaxací nejen pro pleť, ale i pro celý organismus.

Cena: 1100 Kč/60 min.
Procedura bez lékařské konzultace

Péče o pokožku obličeje a dekoltu

Tato ošetřující procedura je určena pro pleť nedostatkem hydratace. Bez ohledu na věk věnuje maximální péči každému typu pokožky . Aktivuje správně fungující, opravné, obnovující i regenerační procesy kůže.

Cena: 800 Kč/45 min.
Procedura bez lékařské konzultace

Antistresová péče o pleť obličeje s masáží rukou

Antistresová péče o pleť obličeje s efektem textilní masky od firmy BIODROGA. Jedná se o exkluzivní proceduru, která se zaměřuje ….

Cena: 1300 Kč/60 min.
Procedura bez lékařské konzultace

PROTÉGÉ ELITE bezbolestná obnova pleti

Jedná se o neinvazivní metodu rychlým a bezbolestným zákrokem pro obnovení mladistvého vzhledu pleti při zachování bezpečnosti a komfortu.

Cena: od 1700 Kč
Procedura bez lékařské konzultace