MEDI-SPA.CZ

+420 466 860 661  | rezervace@medi-spa.cz

ESTETIKA

Masáž je nejstarší formou terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Odměňte své tělo a vyberte si ze široké palety zdravotních či relaxačních masáží tu pravou, která nejlépe sedne vašim potřebám. Rezervujte si čas na dokonalé uvolnění, odpočinek a regeneraci.

Křišťálová masáž obličeje s maskou

Procedura s čistými křišťály je královskou péčí pro pokožku obličeje, krku i dekoltu a také oázou klidu a relaxací nejen pro pleť, ale i pro celý organismus.

Cena: 1100 Kč/60 min.
Procedura bez lékařské konzultace

Péče o pokožku obličeje a dekoltu

Tato ošetřující procedura je určena pro pleť nedostatkem hydratace. Bez ohledu na věk věnuje maximální péči každému typu pokožky . Aktivuje správně fungující, opravné, obnovující i regenerační procesy kůže.

Cena: 800 Kč/45 min.
Procedura bez lékařské konzultace

Antistresová péče o pleť obličeje s masáží rukou

Antistresová péče o pleť obličeje s efektem textilní masky od firmy BIODROGA. Jedná se o exkluzivní proceduru, která se zaměřuje ….

Cena: 1300 Kč/60 min.
Procedura bez lékařské konzultace

Parafínový zábal rukou

Parafínový zábal je velmi příjemná a účinná aplikace teplého kosmetického parafínu. Dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci ošetřené pokožky rukou.

Cena: 300 Kč/20 min. (z toho 15 min. zábal, 5 min. tvorba zábalu + oloupání parafínu)
Procedura bez lékařské konzultace

PROTÉGÉ ELITE bezbolestná obnova pleti

Jedná se o neinvazivní metodu rychlým a bezbolestným zákrokem pro obnovení mladistvého vzhledu pleti při zachování bezpečnosti a komfortu.

Cena: od 1700 Kč
Procedura bez lékařské konzultace