MEDI-SPA.CZ

+420 466 860 661  | rezervace@medi-spa.cz

FYZIOFITNESS

Pokud jste se už někdy potýkali s nějakým zdravotním problémem, který ovlivňuje váš každodenní život, určitě víte, jak frustrující to může být. Ať už se jedná o bolesti zad, problémy s klouby nebo třeba komplikace po operaci, může to mít velký dopad na vaše pohodlí a zdraví.

Právě z tohoto důvodu jsme v resortu Medical Spa otevřeli nové Fyziofitness, které nabízí širokou škálu služeb, které pomohou lidem zlepšit jejich zdraví a pohodu.

Co všechno v novém Fyziofitness najdete? Na prvním místě je to tým odborníků, kteří mají letité zkušenosti v oblasti fyzioterapie a fitness. Ti se postarají o to, aby každý klient dostal přesně tu péči, kterou potřebuje.

Pokud jste někdy měli problém s omezenou pohyblivostí nebo si prostě chcete jenom zacvičit, vyzkoušejte návštěvu našeho nového Fyziofitness. Vaše tělo vám určitě poděkuje!

VOLNÝ VSTUP - CVIČENÍ NA PŘÍSTROJÍCH

PO, ÚT, ST,ČT,PÁ: 16:00 – 20:00

SO, NE: 8:00 – 12:00; 16:00 – 20:00

Délka procedury: 60 min.
Cena za osobu: 180 Kč

SM SYSTÉM

Metoda „SM systém“ neboli „Stabilizační a Mobilizační Systém“ je vhodná pro osoby s bolestmi páteře v bederní, hrudní i krční oblasti, u pacientů s akutním výhřezem ploténky a u skoliózy.  Cvičení má také velký význam u prevence a léčby poruch velkých kloubů – kloub kyčelní, kolenní a ramenní, klouby nohou a klenba nožní. Tuto metodu využívá i mnoho vrcholových sportovců jako kondiční trénink s cílem zlepšit sportovní výkon a předejít přetížení a degeneraci páteře a velkých kloubů při sportu. Cvičení se skládá ze sestavy cviků dle MUDr. Richarda Smíška, které pomáhají správně aktivovat spirální svalové řetězce a tím umožňují protahovat páteř směrem vzhůru a zajistí tak ploténkám mezi obratli dostatečný prostor pro léčbu a regeneraci. Díky špatným návykům (sedavé zaměstnání, práce na notebooku) máme spirální svalové zřetězení ochablé a zároveň velmi přetěžované vertikální svalové zřetězení, které způsobují stlačování obratlů k sobě a meziobratlové ploténky jsou namáhány. Cvičíme v malé skupině, max. 2 klientů v pohodlném sportovním oblečení, bez bot.

Délka procedury: 30 min.
Cena za osobu: 200 Kč

Cvičení probíhá každé pondělí, středu a pátek od 13:00 do 13:30.

 

TRX CVIČENÍ

Total-Body Resistance Exercise  je závěsný posilovací systém, který umožňuje procvičit svaly celého těla. Jedná se o cvičení, při němž je vždy pracováno pouze s vlastní vahou těla. TRX se skládá ze dvou pevných popruhů nastavitelné délky zakončenými madly pro ruce či nohy. Samotné cvičení probíhá tak, že jedna část těla je vždy na podložce (zpravidla na zemi) a druhá je zavěšena na TRX. TRX přináší maximální výsledky v minimálním čase a pomůže vám vybudovat pevnou a zdravou postavu. Cvičení probíhá v pohodlném sportovním oblečení a sportovní obuvi.

Délka procedury: 30 min.
Cena procedury: 180 Kč

Cvičení probíhá každé pondělí, středu a pátek od 14:30 do 15:00.

REHABILITAČNÍ SKUPINOVÉ CVIČENÍ - "ZDRAVÁ ZÁDA"

Rehabilitační cvičení zaměřené na páteř nás učí pracovat se svým tělem. Během cvičení se obnovuje optimální držení těla, posilují se zádové a břišní svaly, zlepšuje se funkce páteře a její pohyblivost. Cvičení má rovněž preventivní charakter, ale je rovněž účinné u chronických bolestí zad. Kromě samotného cvičení na cvičebních podložkách jsou také využívány různé rehabilitační pomůcky jako např. malé overbally, bosu, balanční čočky apod. Všechny pomůcky jsou na místě k zapůjčení. Cvičení probíhá v pohodlném sportovním oblečení pouze v ponožkách, bez bot.

Délka procedury: 30 min.
Cena procedury: 180 Kč

Cvičení probíhá každý všední den od 9:30 do 10:00, v sobotu a v neděli od 14:00 do 14:30.

CVIČENÍ S PĚNOVÝMI VÁLCI - "ROLLERY"

Cvičení na pěnovém válci přináší velké benefity v podobě uvolňování svalů a zmírnění bolesti. Rollery může použít kdokoliv se zvýšeným svalovým napětím v určité svalové skupině, omezeným rozsahem pohybu, s asymetrickým zatížením např. ve sportu či v zaměstnání – osoby se sedavým zaměstnáním, které v důsledku dlouhodobého setrvávání v jedné poloze mají zkrácené svaly v určitých svalových skupinách. Cvičení s rollery je také vhodnou prevencí proti nataženým svalům nebo křečím. Cvičení probíhá v pohodlném sportovním oděvu pouze v ponožkách, bez bot.

Délka procedury: 30 min.
Cena procedury: 180 Kč

Cvičení probíhá každé pondělí, středu a pátek od 14:00 do 14:30.

REHABILITAČNÍ SKUPINOVÉ CVIČENÍ - "KLOUBY"

Toto skupinové cvičení se zaměřuje na rovnoměrné posílení a protažení celého těla. Cvičení podporuje udržení kloubní pohyblivosti, ohebnosti, svalové síly a pomáhá vyrovnávat svalové dysbalance. Kromě samotného cvičení na cvičebních podložkách jsou také využívány různé rehabilitační pomůcky např. overbally a posilovací gumy, činky. Cvičení je určeno hlavně pro klienty s bolestmi kloubů (kyčelní, kolenní, ramenní a loketní). Cvičení probíhá v pohodlném sportovním oděvu pouze v ponožkách, bez bot.

Délka procedury: 30 min.
Cena procedury: 180 Kč

Cvičení probíhá každý všední den od 10:15 do 10:45.

CVIČENÍ NA VELKÝCH MÍČÍCH A VÝUKA SPRÁVNÉHO DRŽENÍ TĚLA

Jedná se o skupinové kondiční cvičení na velkých míčích za účelem nácviku správného držení těla, posílení a protažení svalů. Kondičně je určeno fyzicky zdatnějším klientům, cvičení na míčích provádí pacient ve všech polohách (vsedě, ve stoje a vleže). Cvičení probíhá v pohodlném sportovním oděvu pouze v ponožkách, bez bot.

Délka procedury: 30 min.
Cena procedury: 180 Kč

Cvičení probíhá každé pondělí, středu a pátek od 13:30 do 14:00.

DIAGNOSTIKA INBODY

InBody je profesionální přístroj určený k diagnostice a analýze složení těla, který zaručuje jedno z nejpřesnějších měření. InBody Vám změří tělesný tuk, vodu, svalovou hmotnost, bez-tukovou hmotnost, váhu, BMI, procentuální podíl tělesného tuku a poměr pasu k bokům (WHR). Dále zjistíte svou minimální kalorickou potřebu (BMR) a získáte hodnocení tukové a svalové tkáně.

Délka procedury: 10 min. (bez konzultace) / 30 min. (s konzultací nutriční terapeutky)
Cena procedury: 360 Kč / 750 Kč

MÁTE ZÁJEM O PROCEDURY?

Pro objednání nebo více informací nás kontaktujte na: tel. +420 466 860 274 nebo napište na spa@medi-spa.cz.