MEDI-SPA.CZ

+420 466 860 661  | rezervace@medi-spa.cz

MASÁŽE

Masáž je nejstarší formou terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Odměňte své tělo a vyberte si ze široké palety zdravotních či relaxačních masáží tu pravou, která nejlépe sedne vašim potřebám. Rezervujte si čas na dokonalé uvolnění, odpočinek a regeneraci.

KLASICKÁ MASÁŽ částečná/celková

Klasická masáž se doporučuje zejména při onemocnění pohybového aparátu (např. k utišení bolesti). Je také vhodným doplňkem léčby pokud je nutné uvolnit ztuhlé svaly.

Cena: částečná 330 Kč/15min, celková 770 Kč/45 min.

WELLNESS MASÁŽ částečná

Wellness masáž se nejčastěji využívá při onemocnění pohybového aparátu a pomáhá uvolnit ztuhlé svalstvo. Zároveň odstraňuje únavu a posiluje regeneraci organismu.

Cena: 390 Kč/20 min.

AMMA MASÁŽ

Masáž si klade za cíl posílit životní energii v těle, zejména odblokováním energie v meridiánech – energetických kanálech, které procházejí tělem. Je spojením východní filosofie a moderními …

Cena: 390 Kč/20 min.

Aromamasáž částečná/celková

Masáž má díky působení vůní kvalitních éterických olejům znásobené účinky a přispívá i k léčbě duševních obtíží. Vybrat si můžete vůni, která vám je příjemná nebo se můžete poradit s masérem.

Cena: částečná 550 Kč/30min., celková 830 Kč/45min.

Masáž lávovými kameny částečná/celková

Masáže horkými lávovými kameny pocházející z Havajských ostrovů spočívají v použití speciálních technik v kombinaci s nahřátými lávovými kameny.

Cena: částečná 550 Kč/30min., celková 880 Kč/60min.

Havajská masáž částečná/celková

Základy havajské masáže LOMI LOMI (neboli milující či laskavé ruce) spočívají v použití speciálních technik, které mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.

Cena: částečná 550 Kč/30min., celková 880 Kč/60min.

Medová masáž

Při medové masáži, která pobíhá specifickými hmaty (pumpováním, rolováním atd.), dochází k detoxikaci organismu. Jsou vysávány toxické látky, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu …

Cena: 880 Kč/45min.

Čokoládová masáž

Čistá čokolády, která obsahuje přírodní antioxidanty, vitamíny, minerály, aminokyseliny a kakaové máslo přispívá k omlazení pokožky, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.

Cena: 830 Kč/45min.

Thajská masáž

Thajskou masáž, která je metodikou práce s tělem spojující prvky akupresury a jógy, ocení každý, kdo potřebuje uvolnění, relaxaci a zbavení se každodenního stresu. Při masáži používá …

Cena: 990 Kč/60min.

Sedativní masáž obličeje

Správně provedená masáž obličeje dokáže nahradit masáž celého těla. Je klidovou procedurou probíhající při tlumeném osvětlení a relaxační hudbě. Masér působí na reflexní body na hlavě, v obličeji a ve vlasech klienta.

Cena: 500 Kč/30min.

Breussova masáž

Tato masáž se využívá na veškeré problémy páteře, jako jsou bolesti meziobratlových plotének, které je možné pomocí této metody poměrně lehce, bez rizika a s vysokou pravděpodobností vyléčit.

Cena: 830 Kč/45min.

Bambusová masáž

Bambusová masáž se stala skvostem asijského masérského umění. Bambus je od pradávna symbolem věčné mládí, životní energie, dlouhověkosti, sexuality, pevnosti a síly. Při masáži se využívají nahřívané bambusové tyče.

Cena: 880 Kč/60min.

Masáž bylinnými měšci

Masáž bylinnými měšci vychází z prastaré tradice východoasijského umění masáží. Měšce ze směsi pečlivě vybraných bylin nahřáté v páře uvolňují léčivé látky a ty se vstřebávají do organismu.

Cena: 1210 Kč/60min.

Tokoriki – masáž horkými mušlemi

Luxusní exotické ošetření těla horkými mušlemi, které pochází z ostrovů Fidži má regenerační účinek na pokožku a zároveň velký relaxační dopad na tělo a mysl.

Cena: 1760 Kč/120min.

Tropická masáž rukou a zábal rukou

Luxusní procedura ze série rituálů Pacifika pochází z ostrovů Fiji a navrací pokožce rukou mladistvý vzhled. Je vhodná pro unavené, vysušené a povadlé ruce.

Cena: 660 Kč/40min.

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy vychází ze starého ajurvédského učení o harmonii těla, duše a vesmíru. Jedná se o jemné, léčivé ošetření hlavy, krku a horní části paží a praktikuje se na partiích, které jsou důležitými energetickými centry.

Cena: 500 Kč/30min.

Shiatsu

Jedná se o prastarou japonskou léčebnou metodu a terapii zahrnující akupresuru, masážní hmaty, měkké techniky, mobilizace, trakce, reflexní terapii a relaxační techniky. Provádí se přes oblečení pomocí palců, prstů, loktů a kolen.

Cena: 990 Kč/60min.

Reflexologie plosky nohou

Masáž plosky nohou dokáže zlepšit činnost vnitřních orgánů a rozproudí energii v těle. Navozuje hluboké psychické i fyzické uvolnění, posiluje nervovou soustavu a napomáhá redukovat stres.

Cena: 880 Kč/60min.

Manuální lymfodrenáž částečná/celková

Lymfatická masáž je velmi jemná a relaxační procedura. Masérka se při částečné masáži věnuje partiím po dohodě s klientem (obličej, krk, dekolt, nohy, ruce) a při celkové celému tělu.

Cena: částečná 830 Kč/45min., celková 1 430 Kč/90min.

Baňkování

Baňkování je procedura, která uvolňuje od bolesti, dochází při ní k očištění organismu a celkové úlevě ztuhlých svalů. Spočívá v přikládání speciálních plastových nádobek na pokožku, ve kterých se tvoří podtlak.

Cena: 660 Kč/45min.

Lymfoven

Pomáhá vytvářet vyvážený stav proudění mezi krevním a lymfatickým systémem.

Cena: 440 Kč/45min.

Celotělový vinný peeling

Ošetření těla cukrovým hroznovým peelingem je prvním krokem terapie proti stárnutí u všech typů kůže.

Cena: 500 Kč/20min.