MEDI-SPA.CZ

+420 466 860 661  | rezervace@medi-spa.cz

MASÁŽE

Masáž je nejstarší formou terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Odměňte své tělo a vyberte si ze široké palety zdravotních či relaxačních masáží tu pravou, která nejlépe sedne vašim potřebám. Rezervujte si čas na dokonalé uvolnění, odpočinek a regeneraci. Níže uvedené masáže jsou bez lékařské konzultace.

KLASICKÁ MASÁŽ částečná/celková

Klasická masáž se doporučuje zejména při onemocnění pohybového aparátu (např. k utišení bolesti). Je také vhodným doplňkem léčby pokud je nutné uvolnit ztuhlé svaly.

Cena: částečná 400 Kč/20 min., celková 800 Kč/45 min.

AMMA MASÁŽ

Masáž si klade za cíl posílit životní energii v těle, zejména odblokováním energie v meridiánech – energetických kanálech, které procházejí tělem. Je spojením východní filosofie a moderními …

Cena: 400 Kč/20 min.

Aromamasáž částečná/celková

Masáž má díky působení vůní kvalitních éterických olejům znásobené účinky a přispívá i k léčbě duševních obtíží. Vybrat si můžete vůni, která vám je příjemná nebo se můžete poradit s masérem.

Cena: částečná 570 Kč/30 min., celková 850 Kč/45 min.

Masáž lávovými kameny částečná/celková

Masáže horkými lávovými kameny pocházející z Havajských ostrovů spočívají v použití speciálních technik v kombinaci s nahřátými lávovými kameny.

Cena: částečná 570 Kč/30 min., celková 900 Kč/60 min.

Havajská masáž částečná/celková

Základy havajské masáže LOMI LOMI (neboli milující či laskavé ruce) spočívají v použití speciálních technik, které mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.

Cena: částečná 570 Kč/30 min., celková 900 Kč/60 min.

Čokoládová masáž

Čistá čokolády, která obsahuje přírodní antioxidanty, vitamíny, minerály, aminokyseliny a kakaové máslo přispívá k omlazení pokožky, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.

Cena: 850 Kč/45 min.

Thajská masáž

Thajskou masáž, která je metodikou práce s tělem spojující prvky akupresury a jógy, ocení každý, kdo potřebuje uvolnění, relaxaci a zbavení se každodenního stresu. Při masáži používá …

Cena: 1100 Kč/60 min.

Sedativní masáž obličeje

Správně provedená masáž obličeje dokáže nahradit masáž celého těla. Je klidovou procedurou probíhající při tlumeném osvětlení a relaxační hudbě. Masér působí na reflexní body na hlavě, v obličeji a ve vlasech klienta.

Cena: 550 Kč/30 min.

Breussova masáž

Tato masáž se využívá na veškeré problémy páteře, jako jsou bolesti meziobratlových plotének, které je možné pomocí této metody poměrně lehce, bez rizika a s vysokou pravděpodobností vyléčit.

Cena: 850 Kč/45 min.

Masáž bylinnými měšci

Masáž bylinnými měšci vychází z prastaré tradice východoasijského umění masáží. Měšce ze směsi pečlivě vybraných bylin nahřáté v páře uvolňují léčivé látky a ty se vstřebávají do organismu.

Cena pro rok 2023: 1500 Kč/60 min.
Cena pro rok 2024: 1600 Kč/60 min.

Tokoriki – masáž horkými mušlemi

Luxusní exotické ošetření těla horkými mušlemi, které pochází z ostrovů Fidži má regenerační účinek na pokožku a zároveň velký relaxační dopad na tělo a mysl.

Cena: 1900 Kč/120 min.

Tropická masáž rukou a zábal rukou

Luxusní procedura ze série rituálů Pacifika pochází z ostrovů Fiji a navrací pokožce rukou mladistvý vzhled. Je vhodná pro unavené, vysušené a povadlé ruce.

Cena: 700 Kč/40 min.

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy vychází ze starého ajurvédského učení o harmonii těla, duše a vesmíru. Jedná se o jemné, léčivé ošetření hlavy, krku a horní části paží a praktikuje se na partiích, které jsou důležitými energetickými centry.

Cena: 550 Kč/30 min.

Shiatsu

Jedná se o prastarou japonskou léčebnou metodu a terapii zahrnující akupresuru, masážní hmaty, měkké techniky, mobilizace, trakce, reflexní terapii a relaxační techniky. Provádí se přes oblečení pomocí palců, prstů, loktů a kolen.

Cena: 1100 Kč/60 min.

Reflexologie plosky nohou

Masáž plosky nohou dokáže zlepšit činnost vnitřních orgánů a rozproudí energii v těle. Navozuje hluboké psychické i fyzické uvolnění, posiluje nervovou soustavu a napomáhá redukovat stres.

Cena: 900 Kč/60 min.

Manuální lymfodrenáž částečná/celková

Lymfatická masáž je velmi jemná a relaxační procedura. Masérka se při částečné masáži věnuje partiím po dohodě s klientem (obličej, krk, dekolt, nohy, ruce) a při celkové celému tělu.

Cena: částečná 850 Kč/45 min., celková 1500 Kč/90 min.

Baňkování

Baňkování je procedura, která uvolňuje od bolesti, dochází při ní k očištění organismu a celkové úlevě ztuhlých svalů. Spočívá v přikládání speciálních plastových nádobek na pokožku, ve kterých se tvoří podtlak.

Cena: 700 Kč/45 min.

Lymfoven

Pomáhá vytvářet vyvážený stav proudění mezi krevním a lymfatickým systémem.

Cena: 450 Kč/45 min.

Celotělový vinný peeling

Ošetření těla cukrovým hroznovým peelingem je prvním krokem terapie proti stárnutí u všech typů kůže.

Cena: 550 Kč/20 min.

Suchá masážní vana Hydrojet

Masáž na speciálním vyhřívaném „vodním lůžku“, kdy přes tenkou membránu dochází k masírování buď celého těla či pouze beder, šíje, nohou proudem vody. Nosnost suché masážní vany je do 150 kg.

Cena: 300 Kč/20 min.

Stimulační ošetření nohou

Procedura ve smyslu lymfatické drenáže slouží k odstranění únavy, zmírnění otoků dolních končetin, odstranění pocitu těžkých nohou, zlepšení krevního oběhu. Přináší pocit okamžité úlevy a odpočinku. Při této proceduře používáme Francouzskou kosmetiku GERnétic, která patří k absolutní špičce ve svých účincích. Ošetřeni budete výjimečnými, prvotřídními přípravky, které si můžete zakoupit i do domácí péče např. Krém SYNCHRO – vynikající přípravek, který má mnohostranné využití při ošetření těla i obličeje a zejména při ošetření jizev.

Cena: 650 Kč/30 min.

Regenerační ošetření rukou

Procedura je určena k uvolnění a zmírnění bolesti u bolavých kloubů, k odstranění otoků. Zároveň dochází k intenzivní revitalizaci a regeneraci pokožky rukou a zlepšení stavu případných jizev. Při této proceduře používáme Francouzskou kosmetiku GERnétic, která patří k absolutní špičce ve svých účincích. Ošetřeni budete výjimečnými, prvotřídními přípravky, které si můžete zakoupit i do domácí péče např. Krém SYNCHRO – vynikající přípravek, který má mnohostranné využití při ošetření těla i obličeje a zejména při ošetření jizev.

Cena: 650 Kč/30 min.

Stimulační ošetření končetin

Spojení stimulačního ošetření nohou a regeneračního ošetření rukou Vám přinese pocit okamžité úlevy a odpočinku. Procedura ve smyslu lymfatické drenáže slouží k odstranění únavy, zmírnění otoků dolních končetin, odstranění pocitu těžkých nohou, zlepšení krevního oběhu, uvolnění a zmírnění bolesti u bolavých kloubů, k intenzivní revitalizaci a regeneraci pokožky rukou a zlepšení stavu případných jizev. Při této proceduře používáme Francouzskou kosmetiku GERnétic, která patří k absolutní špičce ve svých účincích. Ošetřeni budete výjimečnými, prvotřídními přípravky, které si můžete zakoupit i do domácí péče např. Krém SYNCHRO – vynikající přípravek, který má mnohostranné využití při ošetření těla i obličeje a zejména při ošetření jizev.

Cena: 1000 Kč/60 min.