MEDI-SPA.CZ

+420 466 860 661  | rezervace@medi-spa.cz

ALQVIMIA

Alqvimia je unikátní, luxusní, čistě přírodní kosmetika. Receptury jejích omlazujících a zkrášlujících produktů čerpají z dávných umění alchymie a tradiční aromaterapie a zároveň z nejnovějších poznatků vědy a anti aging medicíny. 

Složení unikátních kosmetických přípravků, zaměřených na omlazení, relaxaci, vitalitu a krásu těla i obličeje obsahuje pouze cenné přírodní oleje, vzácné esence a další substance, jejichž skvělé kosmetické vlastnosti jsou známy po tisíciletí. Svou jedinečnou kvalitou garantují okamžitý a viditelný účinek. Nádherná vůně a jemnost jednotlivých produktů, které Vás provázejí po celou dobu ošetření, činí z kosmetické péče skutečný rituál krásy, přinášející hluboký prožitek a prospěch nejen pleti, ale i stavu duše a mysli. Níže uvedené rituály jsou bez lékařské konzultace.

RITUÁL RADOSTI

Relaxační tělový rituál je zaměřený na uvolnění, vitalitu a dodání energie, obnovení a vyživení pokožky celého těla. Ošetření je vhodné pro ženy i muže. Na závěr rituálu si domů odnesete voňavý dárek s produkty firmy Alqvimia.

Cena: 1 500 Kč / 60 min.

RITUÁL KRÁLOVNY KLEOPATRY

Luxusní celotělový rituál, využívající pouze čistě přírodní přípravky, vyrobené dle zákonů alchymie a aromaterapie, je inspirován zkrášlujícími rituály egyptských královen. Díky relaxační masáži celého těla se budete cítit jako znovuzrození. Na závěr rituálu si domů odnesete voňavý dárek s produkty Queen of Egypt.

Cena: 2 500 Kč/ 100 min.

RITUÁL CAESARA

Celotělový rituál, který poskytuje požitek z dokonalého fyzického uvolnění, pomáhá odstranit únavu a napětí. Rituál je vhodný zejména pro muže. Na závěr rituálu si domů odnesete voňavý dárek s produkty Alqvimia.

Cena: 2 500 Kč/ 100 min.