MEDI-SPA.CZ

+420 466 860 661  | rezervace@medi-spa.cz

TERAPIE MOLEKULÁRNÍM VODÍKEM

Molekulární vodík je nejmenší a nejdokonalejší molekula ve vesmíru, která nám může podpořit: zdraví, krásu, dlouhověkost. 
Účinnost a bezpečnost molekulárního vodíku je potvrzena klinickými studiemi.

Molekulární vodík je bezbarvý plyn, bez chuti a zápachu. Je tak malý, že proniká do celého těla a zasahuje do řady biochemických reakcí. Je to nejsilnější a selektivní antioxidant, protizánětlivé a regenerační účinky. Pro tělo je přirozený, tvoří ho bakterie střevního traktu, a je naprosto bezpečný, nejsou evidovány nežádoucí účinky a jediným meziproduktem jeho reakcí je voda, která tělo hydratuje.

Inhalace vodíku s pitnou kúrou

Molekulární vodík způsobí v našem těle ozdravné procesy, které za normálních okolností, při zdravém životním stylu, stravě a bez stresů, probíhají v těle samovolně. Bohužel náš životní styl i při dobré vůli však není ten nejlepší. Molekulární vodík pomáhá tlumit zranění a dysfunkci důležitých orgánů a fyziologických bariér.

Cena: 250 Kč/30 min.

Perličková koupel s molekulárním vodíkem

Hlavním účinkem perličkové koupele je mikromasáž kůže, která má relaxační a uklidňující efekt. Stoupající perličky vztlakem působí stimulačně na pokožku, snižují svalové napětí, zvyšují látkovou přeměnu a zlepšují vnitřní dýchání.

Cena: 550 Kč/30 min., z toho 15 min. suchý zábal

Klasická masáž částečná s molekulárním vodíkem

Klasická masáž odstraní únavu, uvolní ztuhlé svaly, posílí a urychlí regeneraci vašeho organismu. Tato procedura se uplatňuje zejména při onemocnění pohybového aparátu.

Cena: 450 Kč/20 min.

Relaxační masáž obličeje s molekulárním vodíkem

Obličejová masáž zlepší prokrvení a pružnost pleti, díky čemuž se váš obličej viditelně rozzáří, zároveň tonizuje svaly, zmírňuje projevy stárnutí a redukuje mimické vrásky. Součástí masáže je také jemná očista odličovacím olejem a tonizace pleťovou vodou.

Cena: 550 Kč/30 min.