Jedná se o velmi efektivní léčbu, která má široké využití v ortopedii u akutních i chronických onemocnění pohybového aparátu, včetně poúrazových a pooperačních stavů, zánětlivých změn jako jsou artrózy a záněty kloubů, svalové spasmy, otoky, tenisový loket, syndrom zmrzlého ramene, patní ostruha a další. Revoluční laserová technologie zaručuje účinnou stimulaci tkání a receptorů bolesti až do hloubky
12 cm. Tato procedura musí být indikována lékařem. Jak aplikace probíhá? Ošetření vysokovýkonovým laserem se skládá z 2 částí. První a kratší spočívá v průniku laserového paprsku v pulzním režimu do postižené tkáně s mimořádně účinným protibolestivým efektem. Při druhé déle trvající aplikaci je v přístroji nastaven biostimulační režim spojený s průnikem laserového paprsku v kontinuálním režimu při skenování bolestivé oblasti těla terapeutem. Klient cítí prohřívání ošetřované oblasti. Během terapie klient necítí žádnou bolest, naopak pocity klienti popisují jako uklidňující a hřejivé. Laserové světlo zahájí proces hojení, v některých případech se stává, že za 6–24 hod. po ošetření objeví mírná bolest, která však rychle odezní. Počet aplikací stanovuje vždy lékař individuálně dle potřeb klienta. Obvykle se doporučuje 6 aplikací, dle rozpisu lékaře (terapie může být každý den). Pokud se konečně chcete zbavit chronických či akutních bolestí, investice do laserové terapie se rozhodně vyplatí.
Délka trvání procedury: 5 – 8 min.
Cena: 420 Kč / 1-3 aplikace, 370 Kč / 4 a více aplikací
Pro absolvování první procedury je nutné si přikoupit lékařskou konzultaci za 350 Kč, při které Vám lékař indikuje laserovou terapii a připraví léčebný plán. Na lékařskou konzultaci si prosím vezměte s sebou vyplněný dotazník k posouzení zdravotního stavu, který si můžete stáhnout níže nebo ho obdržíte na recepci Medical Spa.
Informace o proceduře
- Jak pomáhá
- distorze (podvrtnutí kotníků, kolen. kl. …),
- distenze (svalová natažení, přepětí…),
- svalová poškození (prasknutí části svalových vláken ….),
- otoky (poúrazové, pooperační …),
- bolestivé trigger pointy (spoušťové body),
- entesopatie – úpnové bolesti (tenisový, golfový loket, patní ostruha …),
- tendinopatie (Achil. šlachy …),
- vertebrogenní algické syndromy (bolesti zad),
- artropatie, artrózy, bolesti kloubů,
- jizvy (pooperační, poúrazové).
- Kdy nedoporučujeme
- horečnatá a nádorová onemocnění,
- tetování,
- těhotenství,
- fotosenzitivita,
- epilepsie,
- menstruace (aplikace v oblasti pánve a bederní páteře),
- ošetření nad endokrinními žlázami,
- ošetření v oblasti oka.