Fyziofitness, pohybové terapie

Úvod » MEDI-SPA Procedury » Fyziofitness, pohybové terapie

Fyziofitness

Pokud jste se už někdy potýkali s nějakým zdravotním problémem, který ovlivňuje váš každodenní život, určitě víte, jak frustrující to může být. Ať už se jedná o bolesti zad, problémy s klouby nebo třeba komplikace po operaci, může to mít velký dopad na vaše pohodlí a zdraví.

Právě z tohoto důvodu jsme v resortu Medical Spa otevřeli nové Fyziofitness, které nabízí širokou škálu služeb, které pomohou lidem zlepšit jejich zdraví a pohodu.

Co všechno v novém Fyziofitness najdete? Na prvním místě je to tým odborníků, kteří mají letité zkušenosti v oblasti fyzioterapie a fitness. Ti se postarají o to, aby každý klient dostal přesně tu péči, kterou potřebuje.

Pokud jste někdy měli problém s omezenou pohyblivostí nebo si prostě chcete jenom zacvičit, vyzkoušejte návštěvu našeho nového Fyziofitness. Vaše tělo vám určitě poděkuje!

Volný vstup – cvičení na přístrojích

SM systém

TRX cvičení

Rehabilitační skupinové cvičení – „Zdravá záda“

Cvičení s pěnovými válci – „ROLLERY“

Rehabilitační skupinové cvičení – „KLOUBY“

Cvičení na velkých míčích a výuka správného držení těla

Pohybové terapie

V prémiovém resortu Medical Spa Lázně Bohdaneč pro vás připravujeme rehabilitaci a cvičení pod dohledem zkušených terapeutů. Lékař klientovi na základě vyšetření určí tělesnou výchovu ve velké nebo malé skupině či zcela individuální. Při rehabilitaci je využíváno základních, moderních a různých rehabilitačních technik. Individuálním přístupem se zaměřujeme na konkrétní problém klienta s ohledem na jeho zdravotní stav a indikaci.

TR-Therapy

Nordic Walking

Kineziologický rozbor s fyzioterapeutem

Individuální rehabilitace

Skupinová rehabilitace v bazénu

Redcord terapie / Redcord diagnostika

PRO-KIN

Injekce pro pohybový aparát

Kolagenové injekce