MEDI-SPA.CZ

+420 466 860 661  | rezervace@medi-spa.cz

PROCEDURY

V prémiovém resortu Medical Spa klientům nabízíme procedury v podobě přísadových koupelí nebo rehabilitačního plavání v bazénu. Dalšími léčebnými metodami, se kterými se klienti setkají, jsou rehabilitace, termoterapie, fyzikální terapie a oxygenoterapie. Mezi oblíbené relaxační procedury patří detoxikační, anticelulitidní a jiné exkluzivní zábaly v unikátní zábalové vaně, klasické, relaxační a luxusní masáže, estetická péče pomocí profesionální metody PROTÉGÉ ELITE, antistresová péče o pleť, sauna či whirlpool a fit posilovna. Důležitou součástí pobytu v Medical Spa jsou lékařská a terapeutická vyšetření, laboratorní screeningy a nutriční poradenství.

Při zakoupení jednotlivých procedur, které vyžadují lékařskou konzultaci, je nutno tuto konzultaci dokoupit.
Cena lékařské konzultace:
• při zakoupení jednoho typu léčebných procedur 300 Kč pro rok 2023, 350 Kč pro rok 2024.
• při zakoupení více typů léčebných procedur 1 200 Kč pro rok 2023, 1 300 Kč pro rok 2024.
Platnost lékařského vyšetření je 6 měsíců, pro danou proceduru je možno jej využít opakovaně.

Při léčebných pobytech tuto konzultaci klienti absolvují formou posouzení zdravotního stavu nebo vstupního lékařského vyšetření, které je součástí těchto pobytů.

Máte-li zájem o dokoupení procedur či jakýkoliv dotaz k procedurám v pobytovém balíčku, neváhejte se obrátit na recepci Prodeje procedur, pondělí – pátek 7:00 – 15:30, na tel.: 466 860 274 nebo prostřednictvím emailu: spa@medi-spa.cz.