Estetika, rituály

Úvod » MEDI-SPA Procedury » Estetika, rituály

Estetická péče

Profesionální německá pleťová a tělová kosmetika BIODROGA s přírodními ingrediencemi bez obsahu zatěžujících složek. Celosvětově vyhledávaný koncept kosmetické značky BIODROGA nabízí pečující procedury s propracovanými masážemi, při kterých zrelaxuje Vaše mysl i pleť. Produkty značky BIODROGA zajistí okamžitě citelné a viditelné výsledky na jejím vzhledu. Pokožka načerpá novou energii a dlouhodobě si uchová rovnováhu, harmonii i vitalitu. Toto vede k maximálně možnému efektu z hlediska zpomalení procesů předčasného stárnutí.

Francouzská kosmetika značky GERnétic patří k absolutní špičce ve svých účincích. Nabízí výjimečné, prvotřídní přípravky pro ošetření a procedury odborných pracovišť a pro následnou domácí péči. GERnétic využívá výhradně přírodní aktivní látky z ekologicky certifikovaných oblastí. Pro výrobu přípravků volí moderní způsob – biotechnologii. Tato forma výroby zachovává vysokou účinnost přírodních látek a garantuje maximální šetrnost
k pokožce i k přírodě.

BIODROGA

Křišťálová masáž obličeje s maskou

BIODROGA

Kosmetická péče hydratační / Anti-Age

BIODROGA

Antistresová péče o pleť obličeje s masáží rukou

DOPORUČUJEME

PROTÉGÉ ELITE

GERnétic

Stimulační ošetření nohou

GERnétic

Regenerační ošetření rukou

GERnétic

Stimulační ošetření končetin

Rituály Alqvimia

Alqvimia je unikátní, luxusní, čistě přírodní kosmetika. Receptury jejích omlazujících a zkrášlujících produktů čerpají z dávných umění alchymie a tradiční aromaterapie a zároveň z nejnovějších poznatků vědy a anti aging medicíny. 

Složení unikátních kosmetických přípravků, zaměřených na omlazení, relaxaci, vitalitu a krásu těla i obličeje obsahuje pouze cenné přírodní oleje, vzácné esence a další substance, jejichž skvělé kosmetické vlastnosti jsou známy po tisíciletí. Svou jedinečnou kvalitou garantují okamžitý a viditelný účinek. Nádherná vůně a jemnost jednotlivých produktů, které Vás provázejí po celou dobu ošetření, činí z kosmetické péče skutečný rituál krásy, přinášející hluboký prožitek a prospěch nejen pleti, ale i stavu duše a mysli. Níže uvedené rituály jsou bez lékařské konzultace.

DÁREK PRO OBA

Rituál radosti

DÁREK PRO ŽENY

Rituál královny Kleopatry

DÁREK PRO MUŽE

Rituál Caesara