KLP/PLP V MEDICAL SPA

Jedete do lázní na pojišťovnu? Nadstandardní služby si můžete užít i tak.

Úvod » O lázních » KLP/PLP v Medical SPA

Medical Spa svým klientům nabízí nadstandardní službyluxusně vybavené pokoje a celou řadu léčebných i relaxačních procedur, od masáží přes lékařské konzultace po rehabilitační programy s využitím moderních technologií (vysokovýkonový laser, léčba oxidem uhličitým apod.).

Našim klientům přijíždějícím na komplexní nebo příspěvkovou zdravotní péči od pojišťovny za doplatek nabízíme možnost ubytování a nadstandardních služeb v resortu Medical Spa.

A CO VÁS V NĚM ČEKÁ?

Pokoje vysokého standardu

Resort Medical Spa je situován v bývalém pavilonu Veselý. Resort Medical Spa nabízí zcela nové pokoje vysokého standardu, nadstandardní hotelový servis a vyhrazené služby nonstop recepce.

Plná penze bufetovou nebo servírovanou formou

Jídla jsou podávána v samostatném restaurantu a pro večerní zábavu je k dispozici kavárna umístěná přímo v resortu. Velký důraz klademe na kvalitu gastronomických služeb. 

Volný vstup do bazénu a fyziofitness po celou dobu pobytu

Pokud milujete aktivní odpočinek, můžete využít po celou dobu svého pobytu volný vstup do bazénu a posilovny.

Profesionální rehabilitační péče

Důležitou součástí pobytu v Medical Spa jsou lékařská a terapeutická vyšetření, laboratorní screeningy a nutriční poradenství.

Nabídka se vztahuje na všechny lázeňské pobyty hrazené pojišťovnou (komplexní i příspěvkovou léčbu) vyjma pooperačních programů.

Máte další dotazy ohledně ubytování? Neváhejte nás kontaktovat!

tel.: +420 466 860 274, email: spa@medi-spa.cz