Preventivní program

Úvod » MEDI-SPA Procedury » Preventivní program

předcházejte s námi onemocněním

Víme, že prevence je klíčovým prvkem v předcházení závažných onemocnění, a proto se na ni v našem preventivním programu zaměřujeme. Díky včasné diagnóze může být nemoc úspěšně vyléčena. V resortu Medical Spa nabízíme širokou škálu screeningových vyšetření, což přispívá ke zlepšení zdraví a kvality života. Preventivní program se věnuje nejen ženám, ale i mužůmScreening MEDICAL SPA vám umožní získat cenné informace o celkovém stavu organismu. Riziko dny roste s věkem, častěji postihuje muže a svou roli při rozvoji dny někdy sehrává i dědičnost. 

V dnešní uspěchané době se většina lidí potýká s nedostatkem vitamínu D. Ten je přitom zásadní pro imunitu, obzvlášť v době chřipkových onemocnění. Laboratorním vyšetřením zjistíte informaci o hladině protilátek. Znalost vlastní krevní skupiny vám může v náhlých situacích (při úrazu, operaci apod.) zachránit život. A v neposlední řadě nesmíme zapomenout ani na pohyb, který je nedílnou součástí zdravého životního stylu a prevence nejrůznějších, civilizačních onemocnění. Předcházet onemocněním, je ta správná cesta k dlouhověkosti.

Screeningová vyšetření

Screeningové vyšetření neboli vyhledávání rizikových nemocí v populaci představuje velmi užitečný nástroj cílené prevence. Tento program dovolí odhalit riziko možného vývoje cukrovky, časné fáze hypertenze, riziko aterosklerózy a metabolického syndromu, vyloučí nedostatek železa či snížení jeho zásob. Poskytne informaci o aktuální funkci jater, ledvin, štítné žlázy, o krvetvorbě a obsahuje i vybrané markery k posouzení rizika nádorového onemocnění.

Screening zahrnuje: laboratorní vyšetření s odběrem krve, lékařskou konzultaci k laboratorním výsledkům a výsledkový list laboratorního vyšetření.

Screening „ZDRAVÁ ŽENA“

Screening „Zdravý muž“

Screening „MEDICAL SPA“

Screening „Riziko Dny“

Screening „VITAMÍN D“

Screening „PROTILÁTKY COVID-19“

Stanovení krevní skupiny + RH faktoru