MEDI-SPA.CZ

+420 466 860 661  | rezervace@medi-spa.cz

FIREMNÍ AKCE A ŠKOLENÍ

Pro firmy a společnosti sestavujeme individuální nabídky na základě specifikace požadavků. Vhodnou kombinací pobytových služeb zajišťujeme kvalitní servis při uskutečňování firemních akcí nebo školení. Ty je možné doplnit o relaxační procedury ze standardní nabídky nebo vybrat přímo pobyt pro konkrétní účel. Pro skupiny osob provádíme na přání rezervaci wellness centra.

PŘIPRAVÍME PRO VAŠE ZAMĚSTNANCE:

dárkové poukazy
skupinové pobyty
setkání se zaměstnanci
kulturní pořady
sportovní akce
teambuilding
procedury (masáže, koupele, zábaly, wellness, bazén…)
relaxační pobyty
rekondiční pobyty

Medical SPA

Špičkové služby

V Medical Spa v Lázních Bohdaneč nabízíme propojení individuálního přístupu, špičkových služeb, dlouholetých zkušeností a odborného personálu. Touto kombinací vznikl resort pro relaxaci a léčbu, který nabízí zcela nové pokoje vysokého standardu a širokou škálu léčebných procedur s wellness prvky. 

Konferenční prostory

PRONÁJEM SPOLEČENSKÉHO SÁLU

Společenský sál je vhodný pro konání školení, firemních porad, jednání, přednášek, výjezdních zasedání. Součástí zajištění pronájmu je zabezpečení technického vybavení jako: zpětný projektor, flipchart, kompletní ozvučení sálu. Kapacita: max. 120 osob.

PRONÁJEM MALÉHO SALÓNKU

Malý salónek nabízí možnost konání školení, firemních porad, jednání, přednášek, výjezdních zasedání. Kapacita: max. 15 osob.

CATERING

Pro zvláštní příležitosti připravíme slavnostní menu, teplé i studené rautové stoly. Zajistíme pro vás: obědy, večeře, coffee breaky, rautové stoly, slavnostní menu, recepce.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat:

Bc. Jana Šírová
produktová specialistka
Medical Spa I Masarykovo nám. 6 I 533 41 Lázně Bohdaneč
www.medi-spa.cz I j.sirova@llb.cz I +420 727 931 437