Firemní akce a školení

Pro firmy a společnosti sestavujeme individuální nabídky na základě specifikace požadavků. Vhodnou kombinací pobytových služeb zajišťujeme kvalitní servis při uskutečňování firemních akcí nebo školení. Ty je možné doplnit o relaxační procedury ze standardní nabídky nebo vybrat přímo pobyt pro konkrétní účel. Pro skupiny osob provádíme na přání rezervaci wellness centra.

Úvod » Firemní akce

PŘIPRAVÍME PRO VAŠE ZAMĚSTNANCE:

DÁRKOVÉ POUKAZY
SKUPINOVÉ POBYTY
SETKÁNÍ SE ZAMĚSTNANCI

KULTURNÍ POŘADY
SPORTOVNÍ AKCE
TEAMBUILDING

PROCEDURY (MASÁŽE, KOUPELE, ZÁBALY, WELLNESS, BAZÉN…)
RELAXAČNÍ POBYTY
REKONDIČNÍ POBYTY

Profesionální služby

V Medical Spa v Lázních Bohdaneč nabízíme propojení individuálního přístupu, špičkových služeb, dlouholetých zkušeností a odborného personálu. Touto kombinací vznikl resort pro relaxaci a léčbu, který nabízí zcela nové pokoje vysokého standardu a širokou škálu léčebných procedur s wellness prvky. 

Konferenční prostory

Pronájem společenského sálu

Společenský sál je vhodný pro konání školení, firemních porad, jednání, přednášek, výjezdních zasedání. Součástí zajištění pronájmu je zabezpečení technického vybavení jako: zpětný projektor, flipchart, kompletní ozvučení sálu. Kapacita: max. 120 osob.

Pronájem malého salónku

Malý salónek nabízí možnost konání školení, firemních porad, jednání, přednášek, výjezdních zasedání. Kapacita: max. 15 osob.

Catering

Pro zvláštní příležitosti připravíme slavnostní menu, teplé i studené rautové stoly. Zajistíme pro vás: obědy, večeře, coffee breaky, rautové stoly, slavnostní menu, recepce.

ODPOČINEK A REGENERACE PRO VAŠE ZAMĚSTNANCE

Nejoblíbenější zaměstnanecký benefit, který skutečně láká

Zaměstnanecké výhody jsou jedním z nejdůležitějších kritérií při posuzování atraktivity firmy v očích stávajících i potenciálních zaměstnanců. Vhodná nabídka zaměstnaneckých odměn může významně dodat zaměstnavateli na atraktivitě a podpořit jeho konkurenceschopnost na poli pracovního trhu. Jedním z nejžádanějších benefitů je „příspěvek na dovolenou pro zaměstnance“. Ten se stává nejen příjemným bonusem pro zaměstnance, ale také pro zaměstnavatele, protože tento příspěvek je osvobozen od daně z příjmů a také se nezapočítává do odvodů na sociální a zdravotní pojištění zaměstnance.

Přineseme pro vás i vaše zaměstnance mnoho dalších výhod:

pro státní organizace možnost čerpání rekondičních pobytů z FKSP

daňové zvýhodnění až do částky 20 000 Kč

pobyty jako součást cafetérií eBenefity, poukázky a šeky Edenred, Sodexo, UP

Motivovaný pracovník se stává více oddaný společnosti a podílí se na jejím rozvoji.

Program na míru

Připravíme vám program na míru, ať již hledáte pro své zaměstnance teambuilding, relaxační či léčebný pobyt, nebo je chcete odměnit. Nabízíme i specificky zaměřené pobyty na muže či ženy, pomoc při konkrétních zdravotních obtížích, nebo naopak na relaxaci a pohodu včetně masáží, koupelí, zábalů a mnoha dalšího.
Okolí Medical Spa nabízí skvělé podmínky pro pěší turistiku, cyklistiku i výlety. K dispozici je bazén a fitness centrum. Jednou z našich priorit je soukromí a právo na klidný odpočinek.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat:

Bc. Jana Šírová
produktová specialistka
Medical Spa I Masarykovo nám. 6 I 533 41 Lázně Bohdaneč
www.medi-spa.cz I j.sirova@llb.cz I +420 727 931 437

Kontaktní formulář