Procedura suchá masážní vana Hydrojet v novém prostoru

Úvod » Procedura suchá masážní vana Hydrojet v novém prostoru

V RESORTU MEDICAL SPA SE MŮŽETE TĚŠIT NA NOVĚ ZREKONSTRUOVANOU MÍSTNOST S MASÁŽNÍ VANOU HYDROJET!

Procedura „Suchá masážní vana Hydrojet“ je skvělý způsob, jak se zbavit stresu a napětí v těle. Tato moderní technologie kombinuje proudění vody s masážními tryskami. Masáž zvyšuje celkové prokrvení organismu, snižuje svalové napětí a přispívá tak k rychlejší regeneraci tkání. 

Jejím významným pozitivním účinkem je uvolnění podkožního svalstva, které je důležité pro udržení správného tvaru těla a podporu pohybu. Ve chvíli, kdy jsou tyto svaly napjaté, mohou způsobovat bolest a nepohodlí.

V resortu Medical Spa se nyní můžete těšit na nově zrekonstruovaný prostor. Nový design místnosti je navržen s ohledem na vaše pohodlí a maximální relaxaci. Každý detail byl pečlivě promyšlen, aby jste se cítili pohodlně a uvolněně. Od designu interiéru po kvalitu materiálů, všechno bylo navrženo pro váš příjemný odpočinek.

Suchá masážní vana Hydrojet

Procedura „Suchá masážní vana Hydrojet“ aktivuje, popř. tlumí vegetativní nervový systém s příznivými účinky na vnitřní orgány. Vegetativní nervový systém je jedním ze dvou hlavních částí nervového systému. Zajišťuje kontrolu nad většinou automatických funkcí těla, jako je trávení, dýchání, srdeční činnost, regulace krevního tlaku a teploty těla. Vegetativní nervový systém je důležitý pro udržení rovnováhy a stability těla. Poruchy tohoto systému mohou vést k řadě zdravotních problémů.

Neméně důležité je pozitivní působení masáže na žilní a lymfatický systém. Jmenované systémy pomáhají udržovat krevní oběh a odstraňovat odpadní látky z těla. Pokud jsou tyto systémy přetížené nebo blokované, může to vést k problémům, jako jsou otoky, křeče, únava nebo dokonce infekce.

Procedura není vhodná pro ty, u nichž je podezření na zánět žil a trombózu. 

Suchou masážní vanu si můžete zakoupit jako samostatnou proceduru, či využít pobytových balíčků Wellness rozmazlováníMalý léčebný pobytDokonalé potěšeníMedical WellnessMedical Spa pro mužeLéčebná péčeSpeciální program na bolavá zádaSpeciální program na artrózu kloubů, které zahrnují tuto jedinečnou proceduru.

Přijďte si užít tento zážitek s námi v resortu Medical Spa a nechte se unášet na vlně maximálního uvolnění a odpočinku!