Ubytování a strava

Ubytování a strava

Ubytování a strava v resortu Medical Spa. Nové pokoje, nadstandardní hotelový servis a vyhrazené služby non–stop recepce

Úvod » O lázních » Ubytování a strava

Ubytování

Kategorie KOMFORT

Kategorie pokojů Komfort je navržena tak, aby splňovala všechny vaše potřeby a přání během vašeho pobytu. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, WC a fénem. Své cennosti můžete na pokoji bezpečně ponechat uzamčené v bezpečnostní schránce. Nápoje a občerstvení si můžete chladit přímo na pokoji v ledničce.

Kategorie EXCLUSIVE

Vítejte ve světě luxusu a pohody! Kategorie pokojů Exclusive je zcela zvláštní zážitek pro ty, kteří si přejí mít na svých cestách všechno, co potřebují a ještě více. Nechte své starosti za sebou, protože vám poskytneme vše potřebné. S připojením k WiFi můžete být stále online, sdílet své zážitky a být ve spojení se světem. Pokud se chcete cítit ještě bezpečněji, máte k dispozici bezpečnostní schránku, ve které můžete uložit cennosti a důležité dokumenty. Nemusíte se bát, že byste byli bez svého oblíbeného horkého nápoje, protože k dispozici je také kávový a čajový set. Rychlovarná konvice vám umožní si připravit svůj šálek kávy či čaje přesně podle svých představ. Naše nabídka ještě zahrnuje i instantní kávu a čaj, které jsou denně doplňovány, abyste si mohli vychutnávat své oblíbené nápoje kdykoli budete chtít.

STRAVOVÁNÍ

Resort Medical Spa disponuje moderně vybavenou kuchyní se skvělými kuchaři. Jídla jsou podávána bufetovou nebo servírovanou formou v Restaurantu, kde vždy naleznete 3 varianty menu k výběru.  Přímo v resortu je umístěná útulná Kavárna, kde můžete ochutnat nejen dezerty a kvalitní italskou kávu, ale i široký sortiment teplých a studených nápojů. Plnou penzi si lze dokoupit za 320 Kč/den.

STRAVA VÝBĚROVÉHO TYPU

Klienti mají výběrovou stravu bufetovou nebo servírovanou formou.

Výběrová strava se skládá ze sortimentu studených a teplých pokrmů, ovoce, zeleniny, cereálií, sladkého pečiva, teplých a studených nápojů.

Klienti KLP/PLP mají možnost dokoupit si výběrovou stravu. Cena doplatku klienta KLP/PLP se základní stravou na stravu výběrovou činí 593 Kč/den.

STRAVAČASCENA BUFETOVÉ STRAVY
Snídaně7:45 – 9:30 hod.290 Kč
Oběd11:15 – 13:30 hod.320 Kč
Večeře17:00 – 19:00 hod.320 Kč

PŘÍPLATKY ZA DIETY

ZÁKLADNÍ DIETYBEZ PŘÍPLATKUS PŘÍPLATKEM
šetřící žlučníková (2), racio (3), redukční (8), diabetická (9)klienti KLP / PLP, samoplátci
SPECIÁLNÍ DIETYBEZ PŘÍPLATKUS PŘÍPLATKEM
bezlepková, dieta s intolerancí laktózy, dieta s intolerancí histaminu apod.klienti KLP / PLPsamoplátci 100 Kč / polopenze  / den, 150 Kč / plná penze / den
ALTERNATIVNÍ A INDIVIDUÁLNÍ DIETYBEZ PŘÍPLATKUS PŘÍPLATKEM
vegetariánská, veganská, pescetariánská apod. klienti KLP / PLP, samoplátci 100 Kč / polopenze / den, 150 Kč / plná penze / den

STRAVA ZÁKLADNÍHO TYP

Snídaně – servírovaná, výběrem ze 3 menu, teplé a studené nápoje

Oběd – servírovaný, výběrem ze 3 menu, teplé a studené nápoje

Večeře – servírovaná, výběrem ze 3 menu, teplé a studené nápoje

ČASY STRAVOVÁNÍ

STRAVA1. SMĚNA2. SMĚNACENA STRAVY PRO DOPROVOD
Snídaně7:15 hod.8:30 hod.150 Kč
Oběd11:30 hod.12:45 hod.210 Kč
Večeře17:00 hod.18:00 hod.210 Kč