MEDI-SPA.CZ

+420 466 860 661  | rezervace@medi-spa.cz

MEDICAL SPA

Jedete do lázní na pojišťovnu? Prémiové služby si můžete užít i tak.

Medical Spa je nový prémiový resort v Lázních Bohdaneč, který se zcela oddělil od původního lázeňského areálu. Svým klientům nabízí nadstandardní služby, luxusně vybavené pokoje a celou řadu léčebných i relaxačních procedur, od masáží přes lékařské konzultace po rehabilitační programy s využitím moderních technologií (vysokovýkonový laser, léčba oxidem uhličitým apod.). Do areálu mají vstup pouze jeho klienti, čímž je zaručen maximální klid, pohodlí i bezpečnost.

Našim klientům přijíždějícím na komplexní nebo příspěvkovou zdravotní péči od pojišťovny za doplatek nabízíme možnost ubytování a nadstandardních služeb v prémiovém resortu
 Medical Spa.

A co vás v něm čeká?

Pokoje vysokého standardu

Prémiový resort Medical Spa je situován do odděleného sektoru bývalého pavilonu Veselý. Klidné prostředí je zaručeno tím, že sem nemá přístup veřejnost. Resort Medical Spa nabízí zcela nové pokoje vysokého standardu, nadstandardní hotelový servis a vyhrazené služby nonstop recepce.

Plná penze bufetovou nebo servírovanou formou.

Jídla jsou podávána v samostatném restaurantu a pro večerní zábavu je k dispozici kavárna umístěná přímo v resortu. Velký důraz klademe na kvalitu gastronomických služeb. 

Volný vstup do bazénu a fit posilovny po celou dobu pobytu

Pokud milujete aktivní odpočinek, můžete využít po celou dobu svého pobytu volný vstup do bazénu a posilovny.

Profesionální rehabilitační péče

Důležitou součástí pobytu v Medical Spa jsou lékařská a terapeutická vyšetření, laboratorní screeningy a nutriční poradenství.

Nabídka se vztahuje na všechny lázeňské pobyty hrazené pojišťovnou (komplexní i příspěvkovou léčbu) vyjma pooperačních programů.

Máte další dotazy ohledně ubytování? Neváhejte nás kontaktovat!

tel.: 466 860 661, email: rezervace@medi-spa.cz