Navštivte nové fyziofitness v resortu Medical Spa

Úvod » Navštivte nové fyziofitness v resortu Medical Spa

PŘED NĚKOLIKA DNY JSME V RESORTU MEDICAL SPA OTEVŘELI ZBRUSU NOVÉ FYZIOFITNESS!

Pokud jste se už někdy potýkali s nějakým zdravotním problémem, který ovlivňuje váš každodenní život, určitě víte, jak frustrující to může být. Ať už se jedná o bolesti zad, problémy s klouby nebo třeba komplikace po operaci, může to mít velký dopad na vaše pohodlí a zdraví.

Právě z tohoto důvodu jsme v resortu Medical Spa otevřeli nové Fyziofitness, které nabízí širokou škálu služeb, které pomohou lidem zlepšit jejich zdraví a pohodu.

Co všechno v novém Fyziofitness najdete? Na prvním místě je to tým odborníků, kteří mají letité zkušenosti v oblasti fyzioterapie a fitness. Ti se postarají o to, aby každý klient dostal přesně tu péči, kterou potřebuje.

Nové Fyziofitness nabízí mnohem více než jen fyzioterapii

V moderně vybavené posilovně si můžete procvičit své svaly a zlepšit svou kondici, a to pod vedením zkušených trenérů. Pokud vám více vyhovují skupinová cvičení, můžete si vybrat z jejich široké nabídky – SM systém, TRX cvičení, Rehabilitační cvičení „Zdravá záda“, Skupinové cvičení  – rollery, klouby, Cvičení na velkých míčích.

Skupinové cvičení

Skupinové cvičení má mnoho výhod pro zdraví a pohodu jednotlivců. Poskytuje větší motivaci k dosažení cílů než samostatné cvičení. Kromě toho je skupinové cvičení zábavné a dodá vám spoustu pozitivní energie. Během cvičení v příjemném a přátelském prostředí dojde ke zlepšení nálady a odreagování od stresu a napětí. Vedení instruktorem je další výhodou skupinového cvičení. Instruktor vám poskytne informace týkající se správné techniky cvičení, což eliminuje riziko zranění. Hledáte-li motivaci a zábavu, bude pro vás skupinové cvičení ideální volbou.

profesionální přístroj InBody

Ale nejen to – v novém Fyziofitness najdete také profesionální přístroj InBody, určený k diagnostice a analýze složení těla. To je dobré vědět zejména pro kontrolu hmotnosti. Diagnostika vám může pomoci lépe pochopit, kolik tuků nebo svalů máte v těle a umožní vám zvolit vhodnou stravu a cvičební plán. Analýza složení těla je dobrým pomocníkem pro včasné odhalení zdravotních rizik, která jsou spojená s vysokým podílem tělesného tuku. Patří mezi ně diabetes, vysoký krevní tlak či srdeční onemocnění. Neméně podstatné je monitorování pokroku a úspěchu ve cvičení, které je pro udržení motivace velmi podstatný.

Pokud jste někdy měli problém s omezenou pohyblivostí nebo si prostě chcete jenom zacvičit, vyzkoušejte návštěvu našeho nového fyziofitness. Vaše tělo vám určitě poděkuje!

Otevírací doba Po–Ne 8:00– 20:00 hod.

Volný vstup pro klienty Medical Spa:

PO, ST, PÁ
8:00 – 9:30, 10:45 – 12:00, 15:30 – 20:00

ÚT, ČT
8:00 – 9:30, 10:45 – 12:00, 13:00 – 20:00

SO, NE
8:00–12:00,13:00–14:00,14:30– 20:00

Procedury ve fyziofitness, včetně jednorázového volného vstupu, je možné si osobně zakoupit na recepci Medical Spa nebo na recepci Prodeje procedur. Rezervace na tel.: 466 860 274 nebo prostřednictvím emailu: spa@medi-spa.cz