Rekreační sportovec

VYUŽIJTE NABÍDKU "LAST MINUTE"

NA POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA

Úvod » MEDI-SPA Pobyty » Rekreační sportovec

Pravidelně cvičíte, ale přesto se občas ozývají bolesti zad, kloubů či svalů?  Chtěli byste se více hýbat, ale pokaždé, když se odhodláte, začne vás něco bolet?  Pak je tento pobyt pro Vás ideálním řešením.  Při pobytu „Rekreační sportovec“ máte také jedinečnou příležitost podrobit se vyšetření celého pohybového aparátu. Je to způsob, jak získat přesný obraz o zdraví svých svalů, kostí a kloubů.

Díky laboratornímu vyšetření zjistíme ze vzorku krve a moči nač se zaměřit, abyste dosáhli vyšší vytrvalosti. Krevní testy doplníme diagnostikou složení těla na přístroji InBody a komplexním kineziologickým rozborem s fyzioterapeutem a vyšetřením na rehabilitačním přístroji PRO-KIN. Součástí pobytu je i technika tejpování, díky které můžete zvýšit stabilitu, snížit bolest a podpořit rychlejší regeneraci svalů a kloubů. Celkově Váš zdravotní stav zhodnotí odborný lékař MUDr. Tomáš Brož, primář neurochirurgického oddělení Pardubické nemocnice, který se mimo jiné věnuje péči o sportovce. Doporučí Vám a případně objedná na další diagnostické či léčebné metody.

Aby byly naše služby ještě komplexnější, zaměřujeme se i na aktuální téma dopingové problematiky ve sportu. Poskytneme Vám informace o etických a zdravotních aspektech sportu. Zdravý pohyb a sportovní výkony na přirozeném základě jsou pro nás prioritou.

Celý program „Rekreační sportovec“ je navržen tak, aby spojil zdraví a odpočinek do jednoho nezapomenutelného zážitku. Nepromeškejte tuto příležitost a rezervujte si svůj termín již dnes. Vaše tělo vám bude vděčné za pozornost, kterou mu věnujete, a Vy se budete cítit svěže, plní energie a připraveni na nové sportovní výzvy.

NÁSTUP NA POBYT

KVĚTEN
29. 5.

ČERVEN
12. 6.
19. 6.
26. 6.

 

ČERVENEC
2. 7.
7. 7.
10. 7.
17. 7.
28. 7.
31. 7.

SRPEN
7. 8.
14. 8.
21. 8.
28. 8.

Pobyt zahrnuje

 • 4x ubytování s 20% slevou
 • 4x polopenze bufetovou nebo servírovanou formou. Možnost dokoupení plné penze za 320 Kč / den.
 • 1x vitamínový Immunity drink v Kavárně
 • volný vstup do bazénu ve vyhrazeném čase
 • volný vstup do fyziofitness ve vyhrazeném čase
 • 1x laboratorní screening Medical Spa*
 • 1x EKG
 • 1x lékařská konzultace s primářem MUDr. Tomášem Brožem
 • 1x vstupní kineziologický rozbor s fyzioterapeutem 60 min., možnost tejpování
 • 1x PRO-KIN cvičební přístroj s objektivním vyhodnocením držení těla a zábavný trénink hlubokého stabilizačního systému
 • 1x perličková koupel s bylinnou solí „svaly a klouby“ + suchý zábal
 • 1x InBody – analýza složení těla
 • 1x klasická masáž částečná 20 min.
 • 1x amma masáž

*odběr krve, krevní obraz + diferenciál, glukóza, CRP, jaterní enzym ALT, AST a GGT, sodík, draslík, vápník, hořčík, chloridy, cholesterol, HDL a LDL cholesterol, triacylglyceroly, celková bílkovina, kreatinin, S-urea, glomerulární filtrace eGF, moč chemicky+ sediment, separace séra

Pavilon / kategorieVEDLEJŠÍ SEZÓNA
01. 01. – 30. 04., 01. 11. – 31. 12. 2024
HLAVNÍ SEZÓNA
01. 05. – 31. 10. 2024
dvoulůžkový pokojjednolůžkový pokojdvoulůžkový pokojjednolůžkový pokoj
osoba / pobytosoba / pobytosoba / pobytosoba / pobyt
Medical Spa / KOMFORT14 070 Kč15 670 Kč15 030 Kč16 630 Kč
Medical Spa / EXCLUSIVE14 550 Kč16 150 Kč15 510 Kč17 110 Kč
Cena pobytu pro doprovod KLP / PLP
Medical Spa, Jubilejní, Bílý / A*12 950 Kč13 750 Kč
Bílý s balkónem / A*13 110 Kč13 910 Kč

* Pobyt s plnou penzí, základní servírovaná strava. Nabídka platí pouze pro doprovod klienta na komplexní či
příspěvkové lázeňské péči (KLP / PLP) při společném ubytování v jednom pokoji nebo při prodloužení pobytu
komplexní či příspěvkové péče. Pobyt pro doprovod nelze objednat prostřednictvím online rezervace. Objednávku
pro doprovod klienta na komplexní či příspěvkové lázeňské péči (KLP / PLP) proveďte přes rezervační formulář.

 • Nástupní den: dle vypsaného termínu
 • Přesné složení léčebného programu určí lékař na základě zjištění aktuálního zdravotního stavu. Počet procedur se pak může lišit.
 • Pobyt zahrnuje polopenzi výběrového typu bufetovou nebo servírovanou formou, pobyt začíná večeří a končí snídaní.
 • Plnou penzi lze dokoupit za 320 Kč / den. Stravu je nutné objednat minimálně 1 den dopředu.
 • V den příjezdu je pokoj připraven po 14. hodině, v den odjezdu je nutné uvolnit pokoj do 10 hodin.
 • Procedury mohou být časovány v den příjezdu (od 14 hod.) i v den odjezdu. V případě zpoždění ztrácíte nárok na poskytnutí a náhradu procedury.
 • Máte-li zájem o dokoupení procedur či jakýkoliv dotaz k procedurám v pobytovém balíčku, neváhejte se obrátit na recepci Prodeje procedur, pondělí – pátek 7:00 – 15:30, na tel.: 466 860 274 nebo prostřednictvím emailu: spa@medi-spa.cz.
 • Uvedené ceny nezahrnují poplatek z pobytu 21 Kč / osoba / noc, který je stanovený vyhláškou města Lázní Bohdaneč. Poplatek z pobytu bude vybírán při příjezdu na recepci. Poplatek z pobytu se netýká osob nevidomých a jejich průvodců, osob, které jsou považovány za závislé na pomoci jiné fyzické osoby podle zákona upravujícího sociální služby a jejich průvodců, držitelů průkazů ZTP/P a jejich průvodců a osob mladších 18 let. Od 1. 1. 2024 pacienti na komplexní lázeňské péči (KLP) dle Zákona č. 252/2023 Sb.
  o místních poplatcích
   od poplatku osvobozeni nebudou.
 • Možnost parkování v areálu lázní za poplatek 60 Kč / den.
 • Změna složení procedur obsažených v „pobytech pro samoplátce“ za jiné je zpoplatněna částkou 100 Kč za každou měněnou proceduru (s výjimkou procedur změněných lékařem ze zdravotních důvodů).
 • Cenově zvýhodněné pobyty nelze kombinovat s jinými slevami a akčními nabídkami.

Úkony lékaře Vyžádané ošetření samoplátce lékařem při zhoršení zdravotního stavu je zpoplatněná služba. Jelikož toto ošetření není nasmlouváno se zdravotní pojišťovnou, ani není součástí pobytového balíčku, je za ošetření lékařem a drobné ordinace (např. vydání léků, předpis receptu, aplikace injekce, natočení EKG) účtován poplatek ve výši 350 Kč. Poplatek klient hradí při odchodu na recepci Medical Spa. Tento poplatek se nevybírá při nutnosti odvozu klienta do nemocnice, v případě poskytnutí neodkladné první pomoci, či v případě podezření na infekční onemocnění.

MÁTE ZÁJEM O POBYT?

Pro objednání nebo více informací nás kontaktujte na: tel. +420 466 860 661 nebo napište na rezervace@medi-spa.cz